Harmony Clean Flat Responsive WordPress Blog Theme

My Sassy Girl

06:15 Banu Şentürk 0 Yorum Etiket : , , ,
26.01.2011

Şimdi anlatacağım filmi nasıl anlatacağımı bilmiyorum. Çok duygu yüklü bir yapım ama bana biraz haşin geldi. Adı da zaten bu Hırçın Sevgilim :D Romantik komedi ama bana göre daha çok komedisi ağır basıyor. Birazcık da dram katmışlar içine. Ayrıca bu film çok yüksek izlenme oranına sahip herkes tarafından çok seviliyor. Amerikan versiyonunu bile yapmışlar ama Kore samimiyeti gibi olur mu? Hiiç sanmıyorum. Duygular tamamen Kore'nin içinden geliyor. Güney Kore'de en çok izlenen ikinci filmmiş.


Konusu; Kyun Woo metro beklerken sarhoş bir kızın tren hattına düşecek olduğunu görür ve onu kurtarır. Sarhoş olduğunda etrafı rahatsız eder, kusar ve Kyun Woo'ya tatlım dedikten sonra bayılır. Herkes onu sevgilisi sandığından kızı taşımak zorunda kalır. Onu bir otele götürür ve duşa girer. O sırada polis gelir ve kızı baygın çocuğu da çıplak bulduğu için onu tutuklar. Bir gece nezarethanede kaldıktan sonra kızımız onu arar ve buluşmak ister. Kıza neler olduğunu anlatır ama gecenin sonunda yine sarhoş olup Kyun Woo'nun başına dert olur. 


Filmi izlerken oldukça rahatsız edici sahnelerle karşılaşıyorsunuz. Kızımızın bencil hareketleri, bitmeyen hırpalamaları izlerken sahneye girip durdurma isteği oluşturuyor. Ama sabırlı olup sonuna kadar izleyin. Çünkü bu film sonuna kadar gelmedikçe anlaşılabilecek bir yapım değil :D

0 yorum