Harmony Clean Flat Responsive WordPress Blog Theme

Kimi ni Todoke

05:54 Banu Şentürk 0 Yorum Etiket : , , , , ,


26.01.2011

Bugün size o kadar tatlı bir animeden bahsedicem ki yazının sonunda kendinizi izleme linki ararken bulacaksınız. konusu; kendi halinde saf bir kızın görünüşü yüzünden herkesin ondan korkması üzeri kurulmuş bir senaryo. Bu kızın arkadaş edinme hikayesi kısaca. Ama bir konu bu kadar mı içten anlatılır. O kadar içime işledi ki anlatamam. Sawako'nun sevinçlerini, üzüntülerini, ilk duygularını izlerken yaşıyorsunuz.


Kazehaya'nın da utangaç olması ve hayranlarının yaptıkları ayrı bir hava katıyor animeye. Fazla lafı uzatmayalım hemen izleyin bence :)

Bu chibi çimlerini bayıldım resmen her animede güzel olmuyor. Chibi çizimi karakterin daha sevimleştirilerek ve daha ayrıntısız olarak animede gözükmesine deniyor. Umarım doğru açıklamışımdır :)


Bu kıza sinir olsam da duygularını anlayabiliyorum. :(-Bu kısımdan sonrası spoiler içerir-

Çok mutluyum çünkü temin Kimi ni Todoke'nin 2. sezonunun 3. bölümünü izledim. Mangasını da okumuştum ama izlemesi ayrı bir zevk veriyor insana. Aslında bu ilk bölümler biraz can sıkıcı neden? Çünkü hep yanlış anlamalarla geçiyor zavallı Sawako-chan duygularını hep yanlış aktarıyor, Kazehaya da nasıl bakıyorsa artık olayları bir türlü göremiyor.Bir de işin içine kıskançlık girdi sarı saçlı yakışıklımız var bu sezonda. 


Bir şey var ki sevgililer günü çikolatası olayı kötü oldu herkesin elinde Sawako-chan'ın çikolatasını görünce Kazehaya neredeyse depresyona giriyordu kendi almamıştı çünkü o çikolatadan. Ne var ki o çikolatalar sonradan karşımıza çıkacak merak etmeyin :)

0 yorum